Image Alt

Adresa

Mošćenička 15, Zagreb poslovno sjedište:
Bugarova 16, Lučko

Email

info@fitopromet.hr

Telefon

T: 01 4835 733
F: 01 4835 734

Radno vrijeme

Ponedjeljak - Petak : 08:00 - 16:00

Kontakti

Goran Ostojić, dipl. ing. agr.

direktor

T: 01 4835 735

M: 098 208 474

E: goran@fitopromet.hr

Darko Đurašić, polj. teh.

savjetnik direktora

T: 01 6531 800

M: 098 409 073

Margita Jurašin, dipl. ing. agr.

voditelj marketinga

T: 01 4835 733

M: 099 312 5546

E: margita.jurasin@fitopromet.hr

Ida Đurišić, bacc. oec.

financijsko računovodstveni referent

T: 01 6531 889

M: 095 444 1223

E: ida@fitopromet.hr

Silvana Kordić, bacc. oec.

financijsko računovodstveni referent

T: 01 6531 889

M: 095 904 4044

E: silvana@fitopromet.hr

Marijan Mikec, dipl. ing. agr.

voditelj prodaje

voditelj ispitne stanice

T: 01 6531 800

M: 091 131 4062

E: mikec@fitopromet.hr

Ivan Šušnjar, dipl. ing. agr.

prodajni savjetnik

T: 01 6531 800

M: 095 444 1228

E: ivan.susnjar@fitopromet.hr

Mladen Vukušić, dipl. oec.

prodajni savjetnik

M: 091 632 3143

E: mladen.vukusic@fitopromet.hr

Dario Zvonarić, dipl. ing. agr.

prodajni savjetnik

M: 091 344 1244

E: dario.zvonaric@fitopromet.hr

Ivica Čengić, dipl. ing. agr.

prodajni savjetnik

M: 099 317 7245

E: ivica.cengic@fitopromet.hr

Jasna Raguž, polj. teh.

prodajni savjetnik

M: 099 805 2255

E: jasna.raguz@fitopromet.hr

Marijan Indir, komercijalist

prodajni savjetnik

M: 091 344 1246

E: marijan.indir@fitopromet.hr

Vlatka Kamenar, dipl. ing. agr.

prodajni savjetnik

T: 01 6531 800

M: 095 444 1227

E: vlatka@fitopromet.hr

Jurica Đurašić, polj. teh.

prodajni savjetnik

M: 099 490 4574

E: jurica@fitopromet.hr

Filip Orbanić, bacc. ing. agr.

prodajni savjetnik

M: 099 801 4371

E: filip.orbanic@fitopromet.hr

Dragan Peraić, ing. preh. teh.

prodajni savjetnik

M: 091 603 1091

E: dragan.peraic@fitopromet.hr

Mihovil Stanišić, dipl. ing. agr.

prodajni savjetnik

M: 098 442 284

E: mih.stanisic@fitopromet.hr

Jakov Ostojić, polj. teh.

voditelj skladišta

M: 099 210 9798

E: jakov@fitopromet.hr

Želimir Martić, polj. teh.

djelatnik Ispitne stanice

M: 099 220 8103

E: ispitna.stanica@fitopromet.hr

Kontakt i lokacija maloprodajnih centara

 
Centar za zaštitu bilja, voćarstvo i vinogradarstvo

Adresa: Bugarova 16, 10250 Lučko

Telefon: 01 6531 888

Email: centar.lucko@fitopromet.hr

 
Poljoprivredna apoteka

Adresa: Zagrebačka ulica 72, 47000 Karlovac

Telefon: 047: 638 100

Email: pj.ilovac@fitopromet.hr

Poljoprivredna apoteka

Adresa: Ulica kralja Tomislava 8, 10450 Jastrebarsko

Telefon: 01 6284 334

Email: pj.jastrebarsko@fitopromet.hr